Vyberte stránku

Nemovitosti a reality

náš příběh

Nemovitosti a reality

představení

Nemovitosti a Reality je relitní kancelář jako dceřiná společnost Nemovitosti & Obchod se zaměřuje především na prodej nových nemovitostí, které realizuje firma Nemovitosti & Stavby, dále se zaměřujeme na prodej developerských projektů, domů, pronájem bytů. 

Díky spolupráci s profesionálním týmem jsme Vám schopni poskytnout odborné znalosti jak v právní, tak finanční oblasti.

Neustále se vzděláváme o nových trendech trhu. Zakládáme si na osobním přístupu ke klientovi a je pro nás velmi důležité, abyste byli spokojeni po celý průběh obchodu.

Pracujeme profesionálně tak, abychom pro vás uzavřeli vždy dobrý obchod. Poradíme vstřícně, ať jde o prodej domu či bytu nebo jejich pronájem. 

Věnujeme se nákupu nemovitostí pro naše klienty, obchodu s pozemky, komerčním nemovitostem i investicím do realit. Podpoříme vaše rozhodování dobrým směrem.

Dobrá nemovitost si kupce vždy najde, a my pracujeme na tom, aby to byl ten nejlepší.

komplexní servis

Jsme tu pro vás 

Našim klientům zajišťujeme komplexní servis:

 • poradenství
 • marketing nemovitosti
 • realitní a právní služby
 • investiční a finanční poradenství
 • projektové poradenství a podpora

vždy na míru zajistíme

Co dokážeme

skvělou prezentaci vaší nemovitosti

komplexní realitní služby pro prodej i pronájem nemovitosti: přípravu bytu či domu, prohlídky vaší nemovitosti, komunikaci s klienty a mediaci všech jednání v pozitivním duchu, smluvní zajištění obchodu, vyřízení souvisejících záležitostí na katastru nemovitostí a po završení obchodu předání či převzetí bytu či domu, přepis energií, jednání se správci

vyhledávání vhodné nemovitosti na míru pro vás, případně i s technickou inspekcí – pro rezidenční i komerční nemovitosti

  financování nákupu nemovitosti, získání úvěrů – tím podpoříme šanci na dobrý obchod

  V rámci naší spolupráce vám dáme vše, co v realitách potřebujete. Spolupracujeme přitom s externími odborníky na různé související služby (architekti, designéři, projektanti, stěhovací služby apod.), abyste měli vše pod jednou střechou.

  špičkový právní servis